Contacts

92 Bowery St., NY 10013

thepascal@mail.com

+1 800 123 456 789

Nasıl Kullanılır?

Nasıl Randevu Oluşturabilirim ?

Sisteme kayıt olduktan sonra ‘‘Giriş’’ kısmından telefon numaranız ve parolanız ile giriş yapabilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra Anasayfa, Profilim, Talepler ve Randevularım sekmelerini görüyor olacaksınız.

Anasayfada öz geçmiş, belge ve fotoğraf kısımlarında ‘‘yüklenmedi’’ yazısını görüyorsanız bu durum, gerekli alanları doldurmadığınızı ve destek almak isteyen kullanıcıların aramalarında listelenemeyeceğinizi ifade etmektedir.

Öncelikle ‘‘Profilim’’ kısmına tıklayarak gerekli yerlerin doldurulması gerekmektedir.

a. Profil fotoğrafınızı yükleyiniz.

Not: Profil fotoğrafı olmayan uzmanlar listelenmemektedir.

b. Öz geçmişinizi yazınız.

c. Belge yükleyiniz.

Not: Diplomanızı yüklemeniz beklenmektedir. Yüklemeyen uzmanlarımız listelenmemektedir. Diplomanızı sadece Ev Okulu Derneği ekibi görmektedir. Diploma kontrolü, destek almak isteyen kişilerin alanda yetkin kişilerle görüşmesini sağlayabilmek için verilen özen ve gösterilen hassasiyetten kaynaklanmaktadır.

Belge, fotoğraf ve öz geçmişinizi yüklediğinizde Ev Okulu Derneği; profilinizi inceleyerek koşulları sağlamanız durumunda profilinize onay verecektir. Yükleme işlemi ardından anasayfada ilgili yerler ‘‘yüklendi’’ şeklinde güncellenecektir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra profiliniz, aramalarda listelenir ve destek almak isteyen kullanıcılar sizden randevu talebinde bulunabilirler.

Destek talebinde bulunan kullanıcılar ‘‘Taleplerim’’ kısmında listelenir.

Randevu taleplerinize; en fazla 1 gün içinde olacak şekilde, görüşme talep eden danışanları bekletmeden, KABUL veya RET şeklinde dönüş yapmanız beklenmektedir.

Görüşme talebini kabul etmeniz durumunda, danışanın bilgilerini sistemden görüntüleyebilmektesiniz. Kabul etmenizi takiben, mümkün olan en kısa sürede, destek talep eden danışana ulaşmanız beklenmektedir.

Gerçekleştirdiğiniz görüşmeleri ‘‘Randevularım’’ kısmından takip edebilirsiniz.

Bilgilerinizi dilediğinizde ‘‘Profilim’’ kısmından güncelleyebilirsiniz. Destek veremeyeceğiniz bir zaman diliminde olmanız durumunda, artık aramalarda görünmek istemezseniz yine ‘‘Profilim’’ kısmından profilinizi pasif konuma getirebilirsiniz.

randevu
cv
profil
Videoyu oynat