Contacts

92 Bowery St., NY 10013

thepascal@mail.com

+1 800 123 456 789

destek1

DESTEK OL

afetpsikolojikdestek.com portalımızın sürdürülebilir olması, daha fazla kişiye gönüllü ve ücretsiz destek sağlanabilmesi ve farklı projeler ile bölgedeki kişilere ihtiyaç duyulan alanlarda yardımcı olunabilmesi için çıktığımız bu yolda siz de bizimle olun!

Bize destek olabileceğiniz yöntemlerden size en uygun olanını seçebilirsiniz: 

28 farklı eğitim programına katılarak destekleyebileceğiniz Oyun Karavanı Projesi ile bölgedeki çocukların bütüncül gelişimine destek olun!

Deprem bölgesine gerçekleştirdiğimiz saha ziyaretlerinde, merkezlerde yoğunlaşan psikososyal çalışmaların, şehir merkezi dışında da birçok çocuk bulunmasına rağmen; ilçe ve köylere yeterli oranda ulaşamadığını fark ettik. Bu kapsamda Oyun Karavanı Projesi’ni ilan ettik.

Oyun Karavanı Projesi ile 1 ay boyunca, depremden etkilenen 11 ilimizin ilçe ve köylerini oyun karavanı ile dolaşarak çocuklarımızın hem psikososyal gelişimlerini desteklemek hem de yüzlerini bir nebze olsun güldürmeyi amaçlıyoruz.

Oyun karavanımızda dönüşümlü olarak bulunacak uzmanlarımız, çocuklarla oyunlar oynayacak ve çocuklara psikososyal destek sağlayacaklar.

Projemizde bize destek olmak isteyen bağışçılarımız için, kurum olarak biz de bir destek sunmak istedik. Bu kapsamda 28 eğitim programımızın tüm gelirini, oyun karavanı ve bölgeye psikolojik destek faaliyetlerine ayırmaya karar verdik. Siz de bölgedeki çalışmalarımıza destek sunmak isterseniz Ev Okulu Derneği tarafından düzenlenen 555 saatlik 322 eğitim videosundan oluşan 7126 TL değerindeki 28 eğitim programına, sadece 150 TL bağış yaparak kayıt olabilir ve hem kendi gelişiminiz için eğitimlerden yararlanabilir hem de deprem bölgesindeki çocukların gelişimine destek sağlayabilirsiniz.

Hatay’dan canlı gerçekleştirdiğimiz Oyun Karavanı Projesi’ni aktardığımız yayınımız:

evokulushop.com ile bölgeye oyun ve kitap bağışı yapın!

Ev Okulu Shop sitemizden deprem bölgesine göndermek istediğiniz kitap ve oyun siparişlerinizi verebilirsiniz. Hediye çeki kısmına ‘‘yardım’’ kodunu yazdığınızda, yapacağınız yardım alışverişlerinde toplam tutar üzerinden %22 indirim sağlanacaktır.  Yardım siparişiniz, sizin isminiz ve yazdığınız not ile bölgedeki çocuklarımıza ulaştırılacaktır.

Nakdi Bağış

Hesap Adı: EĞİTİM EVDE VE EV OKULU DERNEĞİ

Iban: TR 85 0001 2009 7980 0016 0000 72

Hesap No: 16000072

Açıklama: Ad Soyad-Deprem Yardım